Kategoriler
KÖŞE YAZARLARI

Devlet Bahçeli’ye kirli oyun!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye PKK ve FETÖ terör örgütleri tarafından iftiralar atılarak kara propaganda yapılmaya çalışılıyor.

BHA

Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçeli’ye PKK ve FETÖ terör örgütü tarafından ‘Bahçeli’nin cinsel içerikli kaset var’ iftiraları ile kara propaganda yapılmaya başlandı!

BAHÇELİ YİNE HEDEFTE!

Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçeli’ye PKK ve FETÖ terör örgütü tarafından sosyal medya’da ve bazı siyaset kulislerinde ‘Bahçeli’nin cinsel içerikli kaset var’ iftiraları ile kara propaganda yapılmaya başlandı!

‘AF ÇIKMAZSA ÇAKICI İLE YANARSIN!’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin eş cinsel olduğu ve buna yönelik yine eş cinsel kasetlerinin olduğunu iddia eden PKK ve FETÖ tarafları Devlet Bahçeli’yi kirli propagandalarına alet ederek hedefi haline getirdi.

İŞTE O ÇİRKİN İDDİA

EKŞİSÖZCÜKTE İSE

Kategoriler
KÖŞE YAZARLARI

İKÜSAG, Spiral Jetty sergisi ile sezonu açıyor

İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Galerisi (İKÜSAG), 2019-2020 sanat sezonunun ilk sergisinde Gökçe Erhan, Alper Aydın, Yüksel Dal ve Ahmet Duru’nun eserlerinden oluşan seçkiye ev sahipliği yapacak. 25 Eylül Çarşamba günü saat 15.00’da İKÜ Ataköy yerleşkesinde gerçekleşecek açılış kokteyli ile sanatseverlerin beğenisine sunulacak “Spiral Jetty” adlı karma sergi, aynı zamanda 16. İstanbul Bienali’yle de paralel olarak ilerleyecek.Doğa ve insan birliğini onarmayı yaşamsal bir problem olarak gören dört sanatçıyı bir araya getiren sergide; Ahmet Duru ve Yüksel Dal’ın farklı bakış açılarını yansıtan eserleriyle, Gökçe Erhan iki yağlı boya resmi ve bir videosuyla, Alper Aydın ise buluntu ağaç ve metal konstrüksiyondan oluşan Corpus Membratim başlıklı yerleştirmeyle yer alıyor. Sergideki eserler; Robert Smithson’un efsanevi Spiral Dalgakıran’ında olduğu gibi yolculuk, kayıt, tanıklık, deneyim gibi temsili aşan yöntemleriyle, insan ömrünün sonluluğunu doğanın sonsuzluğu içinde anlamlandırmayı öneriyor. İşlerin her biri performatif arka planları, güncel kaygıları ve zamana dair derin kavrayışlarıyla birbirine dokunuyor.